Терористи вдерлися до військової частини в Луганську, прикриваючись цивільними,– Нацгвардія (відео)

09:05 29 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: nn.by

Як повідомляється на сайті НГУ, перший поверх будівлі злочинці заповнили батьками військовослужбовців і погрожували підірвати приміщення.


Відео: ТСН

На сайті Національної гвардії України опубліковано сьогодні, 29 травня, «Офіційне повідомлення (перебіг подій уточнено)» з таким змістом:

«Ввечері 28 травня терористами вчинено напад на конвойний батальйон Луганського полку Східного територіального об`єднання Національної гвардії України. Будівлі батальйону розташовані окремо від військової частини 3035-ть Національної гвардії України.

Під час нападу офіцери та військовослужбовці військової служби за контрактом відстрілювалися та протистояли нападникам, та змогли протистояти першій спробі захоплення частини. Декілька нападників під час штурму були знищені, з боку правоохоронців важко поранено одного бійця-контрактника.

Згодом на звуки пострілів прийшли рідні, батьки військовослужбовців та журналісти. Цим скористалися нападники та вдалися до цинічних дій.

Під дулами автоматів та виказуючи погрози стріляти на ураження, злочинці прикривалися мирними людьми немов живим щитом, заставили їх йти уперед і вдерлися таким чином на територію військової частини, атакували адміністративне приміщення та порушили газопровід казарми солдат. При цьому перший поверх будівлі злочинці заповнили батьками військовослужбовців та погрожували підірвати приміщення.

З метою запобігання вибуху військовослужбовці були змушені відступити. Певна частина будівель залишилася в руках нападників, захоплено частину зброї правоохоронців. Військовослужбовці строкової служби відведені на безпечну відстань та передислоковані в іншу частину військового містечка.

У цей самий час бойовики вчинили спробу захопити ще один військовий об`єкт – окремо дислокований підрозділ у місті Олександрівську Луганської області. О 21-45 напад бойовиків на військову частину Національної гвардії України відбито.

Втрат серед особового складу підрозділу немає. Після невдалої спроби штурму нападники відступили від території об`єкту».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів