Терористи тричі обстріляли міжнародний аеропорт «Луганськ» з міномета й знеструмили його

22:46 9 червня 2014 р.


Фото: avia.pro

Але, як повідомляють у понеділок спільнота «Інформаційний Спротив» та її координатор Дмитро Тимчук, летовище – під повним контролем українських силовиків.

Спільнота «Інформаційний Спротив» та її координатор Дмитро Тимчук (на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook») повідомляють сьогодні, 9 червня, що міжнародний аеропорт «Луганськ» знаходиться під повним контролем українських силовиків, і додають: «За останні 3 години терористи тричі обстріляли територію аеропорту з 82-мм міномета, встановленого на вантажний автомобіль. Жертв немає. Аеропорт знеструмлений через підрив бойовиками підстанцій, через які здійснювалося енергопостачання об'єкта. Основна частина обслуговуючого персоналу покинула територію аеропорту».

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу