Терористи розпочали на Донбасі примусову «мобілізацію» в бойовики

12:23 15 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Як повідомив заступник командира добровольчого батальйону територіальної охорони Ярослав Гончар, усіх збирають на своїх базах і вже нікуди не випускають.

Спільнота «Інформаційний Спротив» цитує сьогодні, 15  червня, в повідомленні «На Донбасі терористи проводять примусову «мобілізацію»:

«Бойовикам не вистачає кадрів – в деяких населених пунктах місцевих жителів насильно примушують вступати до бандформування, повідомив на своїй сторінці в «Facebook» заступник командира батальйону «Азов» Ярослав Гончар. «Сепаратисти в Дмитрівці примусово забирають у свої ряди місцеве населення. Всіх збирають на своїх базах і вже нікуди не випускають. За попередніми даними з Дмитрівки вивезли вже два КамАЗа примусово покликаних. У разі відмови залякують розстрілами в спину. Аналогічний «заклик» може проводитися і в інших містах: Сніжному, Торезі, Шахтарську», – повідомив він. Також, за інформацією Гончара, в Сніжному примусово змушують місцевих жителів вивозити поранених.

«Одного з місцевих під дулом автомата змусили забирати поранених, їздив два рази, бачив не менше 10 а / м по шляху проходження», – зазначив він.

Раніше група «ІС» повідомляла, що на трасі Ізюм-Слов'янськ силовики виявили місця поховань бойовиків».

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу