Терористи позбавили донеччан зарплат і пенсій – захопили обласне казначейство (відео)

14:19 16 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявив голова ДонОДА Сергій Тарута.

Через захоплення Донецького обласного казначейства люди залишаться без грошей. Про це, як повідомляє сьогодні, 16  червня, прес-служба Донецької облдержадміністрації, заявив голова ДонОДА Сергій Тарута, який також конкретизував:

«До сьогоднішнього дня, незважаючи на всі складнощі і проблеми, обласна адміністрація в повному обсязі виконувала всі свої фінансові зобов'язання перед громадянами. Проблеми з виплатами виникали тільки в Слов'янську та Слов'янському районі в зв'язку із захопленнями бойовиками ДНР місцевих казначейств.

Проте в понеділок озброєні бойовики ДНР заблокували роботу донецького обласного казначейства. Ця дія буде мати самі згубні наслідки для жителів області.

Зупиняться виплати всіх зарплат бюджетникам, пенсій, допомог. Сотні тисяч людей залишаться без належних їм грошей – при тому, що держава має всі ресурси, щоб виконувати всі свої зобов'язання перед громадянами»

Натомість сайт міського головиДонецька повідомляє в понеділок:  «Близько 12.00 до будівлі Управління Національного банку України в Донецькій області під'їхали озброєні люди (пр. Миру, 8а) і увійшли до будівлі. На даний момент заблоковано рух транспорту по пр. Миру від вул. Челюскінців до вул. Артема».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу