Терористи окупували Амвросіївку на Донеччині (відео)

12:49 1 травня 2014 р.


Фото: amvrosievka.dn.ua

Як повідомляє у четвер місцеве ЗМІ, п’ятеро тамтешніх співробітників міліції заявили, що вони «з народом», і їм почепили «георгіївські» стрічки.

Як повідомляють сьогодні, 1 травня, «Новости Донбасса», вчора 30 озброєних автоматами бойовиків прибули на шести автомобілях до Амвросіївки на Донеччині, виламали двері до її міськради й встановили на ньому замість Державного Прапора України прапор організації «Донецька народна республіка». Один з автомобілів був зі символікою Державної охорони України.

Під час нападу в міськраді нікого не було. Терористи також замінили Державний Прапор України прапор на будівлі районної державної адміністрації. При цьому обидва Державних Прапора України були розірвані і розтоптані .

На місце події прибули п’ятеро співробітників міліції, які заявили, що вони «з народом». Терористи пов'язали їм георгіївські стрічки й поїхали на трьох машинах додому до міського голови Ігоря Склярова , який виступає за єдність України.

Його в домашньому одязі привезли до міськради й під загрозою зброї змусили написати заяву про відставку. Зараз у міськраді ще перебуває кілька терористів.

За інформацією «Новостей Донбасса», терористів також намагалися вимагати гроші у керівництва місцевого водоканалу гроші. Представник підприємства їздив у Донецьк до керівників терористів і умовив їх не брати гроші з підприємства.


Відео: amvrosievka.dn.ua

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу