Терористи обіцяють не проводити псевдореферендум про приєднання Донеччини до Росії

12:45 12 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявив у понеділок самопроголошений «голова ЦВК» так званої «ДНР» Роман Лягін.

Як передає  сьогодні, 12 травня, інтернет-видання «УРА-Информ. Донбасс», самопроголошений «голова ЦВК» злочинного угруповання «Донецька народна республіка» («ДНР») Роман Лягін заявив у понеділок, що «ДНР» не буде проводити другий етап так званого «референдуму» щодо статусу Донецької області. Він конкретизував, що не готує бюлетені для проведення другого етапу «референдуму» з питання приєднання до Росії, ні з питання об'єднання Луганської та Донецької республік. 

Самопроголошений «голова ЦВК» так званої «ДНР» запевнив, що, за його словами, «на цих вихідних нічого проводитися не буде, не готуються ні бюлетені, ні організація», й додав, що остаточні результати псевдореферендуму терористів на Донеччині будуть оголошені сьогодні, після 15:00. Роман Лягін також заперечив інформацію в ЗМІ про те, що його та інших ватажків «ДНР» усунуто від керівництва цим злочинним угрупованням.

Як інформував «Щоденний Львів», інтернет-видання «ОстроВ» повідомило в понеділок з посиланням на свої джерела в «ДНР», що керівництво цим злочиним угрупованням перебрав на себе російський диверсант, тим часом у Путіна заявили, що він – нібито «за реалізацію підсумків «референдумів» через діалог між Києвом, Донецьком і Луганськом».

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу