Терористи нападають на сході України на банкомати (відео)

11:40 16 травня 2014 р.

Банкомат на Донеччині після нападу терористів

Банкомат на Донеччині після нападу терористів
Фото: donetskie.com

За даними заступника голови НБУ Володимира Кротюка, вже зруйнували більше ста з них.

Як передає сьогодні, 16 травня, «Українська правда», заступник голови Національного банку України Володимир Кротюк, заявив у п’ятницю, виступаючи у Верховній Раді:

«Ситуація у східних регіонах негативно впливає на банківську систему, загрожуючи припинити виплату пенсій та зарплат. Йде цілеспрямована атака на відділення і банкомати банків, зокрема цілеспрямована атака йде на відділення й банкомати Приватбанку.

Вчора був захоплений автомобіль Приватбанку з готівкою з розмірі 1,5 млн. гривень. У східних регіонах зафіксовано вже 20 нападів на відділення банків, пошкоджено або зруйновано більше 100 банкоматів, банки отримали збитків більш ніж на 13 мільйонів гривень.Такі дії загрожують життю і здоров'ю працівників банків, вкладників і можуть призвести до зупинки виплат пенсій і зарплат в східних регіонах».

Кротюк уточнивши, що має на увазі Донецьку і Луганську області, а також розповів про інцидент з Донецьким територіальним управлінням НБУ. За його словами, сепаратисти вимагали передати їм велику суму грошей погрожуючи «зачисткою».

Натомість міністр соцполітики Людмила Денисова у своєму виступі заявила, що через захоплення відділень пенсійного фонду, Нацбанку та інших відомств у Донецькій області уряд фактично не може проводити соцвиплати, хоч і має гроші.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу