Терористи на Донбасі володіють кодами урядового зв'язку й отримують оперативну інформацію, – «ІС»

09:11 18 червня 2014 р.


Фото: ntv.ru

Про це попереджає в середу спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота військових фахівців «Інформаційний Спротив» попереджає сьогодні, 18 червня, в повідомленні «В інформаційній війні на Донбасі спливають «кроти» в українських структурах, – «ІС»:

«У дослідженні проблем інформаційного протистояння на Донбасі несподівано спливає і питання спецзв'язку. Суть в наступному.

Як відомо, на Донбасі представники терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» захопили 6 телевеж (якщо бути більш точним – телерадіопередающіх центрів). «Захопили» – це в інтерпретації генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) Олександра Півнюк (у профспілки РРТ – версія навмисного «здачі» терористам цих об'єктів).

Українські телеканали відключені, зате замість них жителі Донбасу вже другий місяць дивляться російські – з тією лавиною брехні й пропаганди, яка властива ПутінТВ.  За версією профспілкової організації Концерну РРТ, згаданий пан Півнюк у «співпраці» з главою Держслужби спецзв'язку та захисту інформації Володимиром Звєрєвим навмисно здійснюють підтримку терористів, забезпечуючи технічну підтримку мовлення російських каналів на Донбасі. 

При цьому по лінії РРТ проходить і спецзв'язок. Профспілка наполягає, що «коди урядового зв'язку в Луганській і Донецькій областях знаходяться в розпорядженні терористів» – вони нібито передані бойовикам керівництвом РРТ і Держслужби спецзв'язку (а ми-то думаємо, звідки у бойовиків сама оперативна інформація). 

У нас на даний момент немає свідчень з приводу «здачі» терористам спецзв'язку. Але звичайна логіка підказує, що звинувачення на адресу керівництва РРТ в допомозі терористам цілком обгрунтовані.

І мова не тільки про безпосередню технічної підтримки об'єктів Концерну, контрольованих терористами.  Адже варто було б керівництву РРТ всього лише припинити, наприклад, оплачувати рахунки за електропостачання згаданих шести телерадіопередающіх центрів, як вони припинили б роботу. І не діяли зараз в інтересах російського ТБ, а отже – російської пропаганди, будучи своєрідною «інформаційної п'ятою колоною» на території України. 

Документи, передані групі «ІС» профспілкою РРТ, зараз вивчаються нашої секцією «Браво» (внутрішні розслідування). Паралельно ми звернулися до наших друзів в компетентних органах з проханням ініціювати термінове розслідування по лінії спецслужб».

dailylviv.com

До теми

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

15:26 30 липня 2021 р.

ЦНАПи Львова запровадять безконтактну видачу документів за паролем

Документи можна буде отримувати без запису, черг, без контакту з персоналом та очікувань, запевняє директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу