Терористи контролюють у Донецькій області будівлі ОДА, восьми міськвиконкомів і семи силових відомств

14:26 30 квітня 2014 р.


Фото: Дело

Про це повідомляє в середу прес-служба міністерства внутрішніх справ.

За її інформацією, «групою озброєних осіб 30 квітня 2014 року в 03:00 захоплений Центрально-Міський районний відділ Горлівського міськуправління міліції» – «невідомі увірвалися в будівлю, вивели особовий склад райвідділу на вулицю і забарикадувалися в приміщенні». А загалом в Донецькій області під контролем терористів знаходиться будівля облдержадміністрації, 8 міськвиконкомів, 4 міськвідділу міліції і 3 підрозділи СБУ.

Зокрема, навколо будівлі Донецька облдержадміністрація терористи звели барикади. Натомість у Донецькому міськвиконкомі озброєні бойовики в камуфляжі чергують на пропускному пункті та на всіх поверхах адміністративної будівлі. Однак робота міськвиконкому не блокується. 

Під контролем терористів працюють також міськвиконкоми Краматорська, Горлівки, Єнакієво, Костянтинівки, Харцизька, Маріуполя та Макіївки. Терористи тримають під контролем ще й міськвідділи міліції та підрозділи СБУ в Слов'янську, Краматорську, Горлівці.

Окрім того, на автошляхах області терористами встановлено більше 20 блокпостів. Найбільша їх кількість зосереджена в містах Слов'янську, Краматорську та Макіївці.

Як повідомляв «Щоденний Львів», терористи за будь-якої явки проголосять реалізованим запланогваний ним на 11 травня «референдум» на Донбасі, який вони «не бачать в Україні – про це заявив у середу «глава виборчої комісії Донецької Народної Республіки» Роман Лягін.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу