Терористи катували жителів Шабельківки за розібраний ними блокпост і прострелили одному з них ногу

18:43 23 червня 2014 р.

Терористи в Шабельківці під Краматорськом

Терористи в Шабельківці під Краматорськом
Фото: novayagazeta-ug.ru

Натомість його брата бойовики відправили за це ж у так званий «штрафбат».

Інтернет-видання «Новости Донбасса» повідомляє сьогодні, 23 червня, що один із братів Хохотва, яких під час каральної операції в селищі Шабельківка біля Краматорська в Донецькій області, захопили терористи, був відпущений на свободу, однак у полоні йому прострелили ногу. Другого брата, за інформацією видання, бойовики відправили в так званий «штрафбат» в селище Семенівка під Слов’янськом – ймовірно, його будуть змушувати зводити укріплення для терористів і можуть використовувати в якості «живого щита».

Відтак «Новости Донбасса» нагадують, що після того, як близько 200 жителів Шабельківки вигнали з неї бойовиків і розібрали їх блокпост, 21 червня терористи провели картельну операцію в цьому селищі – до нього стягнули додаткові сили російських найманців, за допомогою них був розігнаний стихійний мітинг иісцевих мешканців. Терористи викрали тоді братів Олексія та Романа Хохотва, яких звинуватили в організації зносу блокпоста, й почали монтаж нового.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу