Терористи фрахтують кримінальників, наркоманів, люмпенів, безпритульних

16:38 17 червня 2014 р.


Фото: AP

Терористи у Слов’янську на Донбасі набирають у свої загони кримінальників, люмпенів, наркоманів, безхатченків.

Про це під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Особливості проведення часткової мобілізації на Дніпропетровщині і Львівщині» повідомив журналіст зі Слов’янська Валерій Чалий.

«Вони набирають кримінальні елементи, люмпенів, у яких немає, як кажуть, «ні кола ні двора». Когось беруть силою, когось шантажем. Також мобілізують нарковманів. Бачив кількох навівкримінальних, які з автоматами біля мого будинку стоять на блокпості. Бомжа з помийки бачив, якого за пляшку пива мобілізували», - наголосив Валерій Чалий.

«Коли все це починалося, то дивилися на це як на театр абсурду. Думали за 2-3 дні все закінчиться. Потім пішов російський спецназ. У Донецькій області зараз багато найманців з Російської Федерації. Спочатку третина населення їх вітала, вважали, що прокинуться завтра в Росії з дешевою ковбасою і великими зарплатами, а тепер настрої кардинально змінилися»,- сказав журналіст.

Крім того, Валерій Чалий повідомив: «Те, що відбувається – щоденний обстріл з одного і іншого боку. Якби була команда, кажуть військові, закінчили би за один день».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу