Терористів будуть виловлювати на сході України спеціальним обладнанням

14:08 1 червня 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Про це повідомив у неділю керівник прес-центру Штабу антитерористичної операції Владислав Селезньов.

Сайт «Inforesist.org» розповідає сьогодні, 1 червня, в повідомленні «АТО приготувала «подарунок» для терористів»:

«Терористів будуть «виловлювати» за допомогою спеціального обладнання,- повідомив представник АТО Владислав Селезньов.

– Це дорогі мобільні криміналістичні комплекси останніх поколінь, – пояснює він. – Кожен з таких комплексів може дуже швидко сканувати частини тіла людини, виявляти мікрозалишки пороху, вибухівки та часток металу, що залишаються від зроблених пострілів. Відмінною особливістю цих комплексів є можливість виявлення таких мікроелементів речовин протягом декількох тижнів після використання засобів ураження. Інформація, отримана криміналістами, на місці отцифрується і заноситься в об’єднану базу даних.

Із цим обладнанням працюватимуть 15 криміналістичних груп в районі ведення бойових дій з терористичними бандформуваннями. Вони будуть здійснювати перевірку всього дорослого населення на блокпостах, а також у населених пунктах після відтискування та ліквідації терористів.

Обличчя, на частинах тіла і одязі яких експрес-тести виявлять наявність слідів використання зброї та вибухівки, будуть затримуватися в рамках проведення досудового слідства. Такому скануванню також будуть піддані транспортні засоби на предмет виявлення слідів перевезення зброї, вибухівки та наркотичних засобів».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу