Терорист розповів на допиті в СБУ про вишкіл бойовиків «ДНР» у Росії (відео)

17:23 29 травня 2014 р.

Зокрема в затриманого терориста вилучено автомат Калашникова АК-74 з підствольним гранатометом, магазинами та набоями до нього

Зокрема в затриманого терориста вилучено автомат Калашникова АК-74 з підствольним гранатометом, магазинами та набоями до нього
Фото: sbu.gov.ua

За його словами, вони пройшли військову підготовку у польовому таборі на території Ростовської області разом з військовослужбовцями строкової служби РФ.

Прес-центр Служби безпеки України розповідає сьогодні, 29 травня, в повідомленні «Затриманий СБУ бойовик розповів про спецпідготовку у польовому таборі в Ростовській області РФ (відео)»:

«26 травня ц.р. на території Ізюмського району Харківської області співробітники СБУ спільно з МВС затримали одного з учасників озброєної терористичної групи – громадянина України, який намагався виїхати з району проведення Антитерористичної операції. У затриманого вилучено автомат Калашникова АК-74 з підствольним гранатометом, магазинами та набоями до нього, ручний протитанковий гранатомет РПГ-26 «Муха».

Під час допиту зловмисник повідомив, що проходив бойову військову підготовку у польовому таборі на території Ростовської області РФ разом з військовослужбовцями строкової служби Росії. Навчання у таборі проводили діючі співробітники ГРУ та ФСБ РФ, одного з яких звали Ігорем Бєзлєром на прізвисько «Бєс».

Разом з ним у таборі проходили навчання близько 150 осіб, які були поділені на 9 тактичних груп на чолі з особами, що мали досвід ведення бойових дій. Під час навчання майбутнім бойовикам забороняли користуватися мобільними телефонами та Інтернетом. 

За словами затриманого, єдине, що їм дозволяли дивитися, це програми новин на російському канал «Росія 24». Після тренувань, його разом з іншими учасниками табору було направлено до Донецької області з завданням вести бойові дії з силами Національної гвардії України, а також здійснювати збройні напади на блокпости Українських Збройних сил. Наразі щодо затриманого тривають відповідні слідчі дії».


Відео: Служба безпеки України

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу