Телецентр у Києві контролюють cиловики (відео)

18:17 7 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: tsn.ua

«Співробітники міліції взяли під посилену охорону будівлю телецентру в Києві у зв'язку з намірами мітингувальників заблокувати роботу телевежі, які прозвучали вчора під час блокування Шевченківського суду Києва. Про це сьогодні повідомила у прес-служба київської міліції, передає «Інтерфакс-Україна».


Відео: Громадське ТБ

«Коментарі:» інформують сьогодні, 7 грудня, в повідомленні «Силовики вночі захопили телецентр, – ЗМІ (відео)»:

«Силовики захопили телецентр у Києві, на вулиці Мельникова, 42, недалеко від станції метро Дорогожичі Про це повідомив журналіст радіо «Ера» Олександр Завадько, який був усередині, передає телеканал новин «24».

За його словами, на території телецентру стоять три машини й один автобус міліції, а також два автобуси та один мікроавтобус з працівниками спецпідрозділу «Беркут». Силовики поки ходять навколо будівлі.

Журналісти повідомляють, що захоплення почалося ще з 20 години, а правоохоронців, очевидно, викликали по тривозі, бо вони на ходу застібають бронежилети і виглядають, ніби тільки прокинулися. Вежу захопили для проведення телемарафону, який запланований на суботу, повідомляє канал «24».

Втім, деталі заходу поки не відомі. Вже зібрали ефірні групи.

Нічний репортер «Громадського.ТБ» о 5 ранку пробрався всередину телецентру й поспілкувався з віце-президентом НТКУ, який в таку ранню годину опинився на робочому місці. За словами журналістів, місцева охорона стурбована, на вході перевіряють посвідчення навіть у тих, кого добре знають.

Як повідомляли »Коментарі», вчора член правління Інституту масової інформації Вікторія Сюмар розповіла, що секретар РНБО Андрій Клюєв провів зустріч з головними редакторами українських телеканалів інших ЗМІ. Головною темою зустрічі була тема висвітлення Євромайдану.

Також нагадаємо, що за інформацією »Телекритики», з Першого національного каналу через незгоду з редакційною політикою звільняються двоє журналістів – спеціальний кореспондент інформаційно-аналітичних програм Ігор Меделян і кореспондент Сергій Лефтер. 

Своєю чергою, «Телеканал новини «24» повідомляє в суботу в сюжеті теленовин «Силовики «підслухали» євромайданівців, тому й заблокували телецентр»

«Співробітники міліції взяли під посилену охорону будівлю телецентру в Києві у зв'язку з намірами мітингувальників заблокувати роботу телевежі, які прозвучали вчора під час блокування Шевченківського суду Києва. Про це сьогодні повідомила у прес-служба київської міліції, передає «Інтерфакс-Україна».

Як кажуть у міліції, серед мітингувальників біля будівлі Шевченківського райсуду, де відбувалося засідання у справі активіста Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзі і ще двох учасників організації масових заворушень на Банковій, озвучувалися наміри «взяти» телецентр. «У зв'язку з окремими намірами мітингувальників піти в сторону телевежі і заблокувати її, будівлю телецентру теж взято під посилену охорону співробітниками міліції», – пояснили в міліції.

Нагадаємо, «Перший національний» сьогодні проводить телемарафон «Відкрита студія» про події на Євромайдані. У студію запрошують міністрів, зокрема, уже виступили глава Мінекології Олег Проскуряков та глава Міндоходів Олександр Клименко.

У зв’язку із проведенням спеціальних телемарафону будівлю телецентру «Олівець» посилено охороняють силовики». 

Натомість «Українська правда» інформує сьогодні, 7 грудня, в повідомленні «Телевежу «захопили», щоб транслювати «Лебедине озеро» під час зачистки Майдану?»:

«Віктор Янукович хоче перекрити всі інформаційні потоки і створити потрібну йому інформаційну картину під підписання Декларації про зобов’язання вступити у Митний Союз. Про це може свідчити «захоплення» силовиками телецентру у Києві, заявив представник громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка», Тарас Стецьків, повідомляє прес-служба організації.

«Це захоплення – чисто російський, путінський сценарій. Янукович його повторює, щоб створити таке загальне телевізійне поле, яке йому потрібне», – заявив він. За словами Стецьківа, мова йде не лише про будівлю Національної телекомпанії України, а й про передавальний центр, котрий транслює телевізійний сигнал.

«Швидше за все йдеться про те, що силовики захопили телевишку, через яку транслюються сигнали усіх телеканалів, – зазначив Стецьків. – Янукович хоче створити свою інформаційну картинку, як в Росії, коли буде жорстока зачистка Майдану, а телебачення показуватиме Лебедине озеро».

Як відомо, раніше журналіст радіо «Ера» Олександр Завадько повідомив, що силовики захопили телецентр у Києві на вул.Мельникова, 42. За його словами, на території телецентру стоять три машини і один автобус міліції, а також два автобуси та один мікроавтобус із працівниками спецпідрозділу »Беркут».  Вежу начебто захопили для проведення телемарафону, який запланований на 7 грудня, повідомляв канал «24», втім деталі заходу не повідомлялося.

Пізніше у столичному главку МВС заявили, що рішення направити правоохоронців до будівлі Київського телецентру було прийнято для забезпечення охорони громадського порядку та недопущення правопорушень. Співробітники міліції знаходяться навколо приміщення, про жодне «захоплення» не йдеться». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів