Ситуація навколо прикордонного пункту пропуску «Ізварине» стабілізувалася, – «ІС»

19:52 7 червня 2014 р.


Фото: directpress.ru

Такі дані спільноти «Інформаційний Спротив» повідомляє в суботу її коррдинатор Дмитро Тимчук.

Інтернет-видання «Українська правда» цитує сьогодні, 7 червня, повідомлення координатора спільноти «Інформаційний Спротив»  Дмитра Тимчука:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», ситуація навколо пункту пропуску «Ізварине» на кордоні з РФ стабілізувалася. Загроза блокування і штурму пункту пропуску бойовиками на даний момент відсутня. 

За інформацією керівництва українських прикордонників, немає підстав вважати, що терористи, які раніше висунули ультиматум, зможуть здійснити свої погрози.  Раніше терористи висунули прикордонникам ультиматум з вимогою залишити пункт пропуску «Ізварине» до 21.00 сьогоднішнього дня».

Як інформував «Щоденний Львів», терористи обстріляли прикордонників у Маріуполі й погрожували штурмувати пункт пропуску о 21.00.

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу