Президентом України оголошено курс на врегулювання проблем на сході країни мирним шляхом, – Міноборони (відео)

16:49 9 червня 2014 р.


Фото: img-fotki.yandex.ru

Про це заявив у понеділок у зверненні до військовослужбовців Збройних Сил керівник військового відомства Михайло Коваль.

На сайті Міністерства оборони України опубліковано сьогодні, 9 червня, «Звернення в.о. Міністра оборони України генерал-полковника Коваля М.В. до військовослужбовців Збройних Сил України», в якому мовиться:

«Шановні бойові побратими, товариші! Щиро вітаю особовий склад Збройних Сил з обранням народом України нового Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Олексійовича Порошенка.

Новим Президентом України оголошено курс на врегулювання всіх проблем на Сході України мирним шляхом, переведення ситуації із стадії збройного конфлікту у площину переговорного процесу.

Сьогодні ситуація на Донбасі не пішла за розробленим за кордоном сценарієм. Усі, хто мріяв про громадянську війну мають про неї забути.

Кожен громадянин України усвідомив, що зброя буде застосовується лише проти тих, хто став на шлях терору, хто має на своїх руках кров невинних людей, хто порушив мир та спокій в нашій державі. Проте мир, якого ми прагнемо досягти найближчим часом, не буде тривалим, якщо ми належним чином не зміцнимо нашу безпеку, не підвищимо боєздатність національних Збройних Сил.

У зв’язку з цим керівництвом держави поставлено завдання налагодити чітку взаємодію між силовими відомствами, спрямувати зусилля на зміцнення державного кордону, переоснастити Збройні Сили України сучасними зразками озброєння та військової техніки, значно підвищити статус українських військовослужбовців у суспільстві. У такій ситуації особовий склад Збройних Сил України має зберігати витримку та високу бойову готовність.

Кожен з військових має чітко усвідомити, що безпека нашої країни залежить від якості підготовки кожного з нас, від рівня його усвідомлення відповідальності за цілісність рідної землі. Вірю, що патріотизм, професіоналізм та вірність Конституційному обов’язку військовослужбовців Збройних Сил будуть гідно оцінені Українським народом, який незворотньо обрав шлях побудови вільної та демократичної держави».

dailylviv.com

До теми

08:15 5 серпня 2021 р.

Помер Євген Марчук

Колишній прем'єр-міністр України і голова СБУ Євген Марчук був авторитетним політиком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу