Синютка скликає журналістів з приводу провокацій на Львівщині

09:29 13 березня 2017 р.

  • 1

Сьогодні відбудеться брифінг голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з приводу провокацій на території Львівщини.

Про це сьогодні, 13 березня, повідомила прес-служба ЛОДА.

Нагадаємо, що вчора Львівська ОДА поширила заяву стосовно чергових провокацій спецслужб агресора.

У ній зазначено: "Випадки осквернення польських меморіалів на території Львівської області – сплановані провокації. Такі акти вандалізму, які трапилися впродовж вихідних у Підкамені, Гуті Пеняцькій та Львові, покликані зіпсувати дружні стосунки між українським та польським народами.

Оскільки жоден свідомий українець, так як і поляк, не вчинятиме жодних дій, які б вели до непорозумінь між нашими народами, в першу чергу через нищення історичних пам’яток, тому ми переконані, що за такими діями стоїть третя сторона, яка вже тривалий час намагається розпалити національну ворожнечу шляхом провокацій та актів вандалізму.

Переконані, що правоохоронні органи докладуть усіх зусиль, щоб викрити тих, хто глумиться над пам’яттю загиблих, та зроблять все можливе, щоб ті, хто вчиняють провокації, відповіли за свої вчинки і були суворо покарані".

dailylviv.com

Коментарі(1)

Павло

09:47 15 березня 2017 р.

Відповісти

Шукаєте не там де треба - третя сторона не з зовні, вона є тут, на Львівщині. Перевірте середовище націоналістичних організацій.

До теми

21:24 28 березня 2020 р.

МЗС назвало транзитні коридори, через які можуть повернутися українці

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, як громадяни і постійні мешканці України можуть повернутися до країни за нинішніх умов, коли кордони закриті для перетину.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу