Силовики заблокували захоплені заколотниками адмінбудівлі (відео)

13:48 8 квітня 2014 р.


Фото: AFP

Про це заявив у вівторок на брифінгу в Києві виконувач обов’язків голови Адміністрації Президента Сергій Пашинський.

Виконувач обов’язків голови Адміністрації Президента Сергій Пашинський попередив сьогодні, 8 квітня, лобістів приєднання до Росії у відповідальності за тероризм. За його словами, захоплені на сході країни будівлі – заблоковані правоохоронцями, а якщо ситуація не буде вирішена мирним шляхом, то силовики будуть діяти за законом про боротьбу з тероризмом.

Дослівно ж Сергій Пашинський повідомив: «На сьогодні вже дві доби захоплені будівлі СБУ в Луганську заблоковані силами спеціального призначення та підрозділами МВС, у Донецьку захопили будівлю облдержадміністрації. Вона також заблокована силами спецпризначення та підрозділи міліції».

За словами виконувача обов’язків голови Адміністрації Президента, «якщо ми не знайдемо слова, яке дозволить врегулювати ситуацію мирним шляхом, то будемо в рамках закону про боротьбу з тероризмом та іншими законодавчими актами вирішувати цю проблему відповідно до компетенції правоохоронних органів, які там задіяні».

Про це повідомляє сьогодні, 8 квітня, «iPress.ua». Натомість «Українська правда» інформує у вівторок у повідомленні «Сепаратистів закликали здати зброю, в іншому випадку стрілятимуть»:

«Т.в.о заступника голови АП Андрій Сенченко закликає сепаратистів скласти зброю, бо в іншому разі правоохоронці дадуть наказ стріляти. Про це Сенченко заявив в коментарі журналістам у вівторок у ВР.

За словами Сенченка, влада не має нічого проти мирного беззбройного протесту. Однак, за його словами, сепаратисти сконцентрували у себе велику кількість зброї. «Тим, хто був з бітами в руках, ми порекомендували не порушувати громадський порядок, скласти біти і піти працювати», – сказав він.

«Але по відношенню до терористів буде застосовуватися зброя, як це прийнято в усьому світі», – попередив він «Якщо вони не складуть і не здадуть зброю, то спецпідрозділі отримають наказ стріляти», – зазначив Сенченко».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу