Свободівці ініціюють позачергову сесію Львівської облради через сміття

16:35 22 березня 2017 р.

  • 0

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді закликала голову ради зібрати позачергову сесію у зв`язку з критичною ситуацією із вивезенням побутових відходів у м. Львові та Львівській області.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».
 
Звернення з цього приводу та проєкт рішення сесії зареєстрував 22 березня 2017 року голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді Олег Панькевич.

Фракція, зокрема, пропонує заслухати інформацію Львівської обласної державної адміністрації про заходи для розв’язання критичної ситуації з вивезенням твердих побутових відходів у місті Львові та Львівській області, дати оцінку роботі адміністрації з цього питання.

У проєкті рішення також пропонується доручити Львівській обласній державній адміністрації розробити та подати на розгляд обласної ради програму поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області. 

Нагадаємо, 21 березня 2017 року на сесії Львівської обласної ради депутатська більшість відмовилася проголосувати за пропозицію фракції ВО «Свобода» заслухати інформацію про ситуацією з вивезенням сміття у Львові. Ініціатива свободівців не набрала необхідної кількости голосів.

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу