«Свобода» позбулася кількох депутатів місцевих рад Львівщини

13:22 26 червня 2015 р.

  • 1
Секретар Червоноградської міської ради Павло Пилипчук – зліва

Секретар Червоноградської міської ради Павло Пилипчук – зліва
Фото: chervonograd-city.gov.ua

За порушення партійної дисципліни ВО «Свобода» секретаря Червоноградської міської ради Павла Пилипчука, сімох депутатів цієї ради та чотирьох депутатів Сокальської районної ради виключено з лав ВО «Свобода».

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник, інформує прес-служба організації.

«У зв’язку з недотриманням Дисциплінарного статуту ВО «Свобода», порушенням партійної дисципліни, ігноруванням обов’язків члена партії, нагнітанням конфліктних ситуацій у партійних осередках та бездіяльністю перед громадами й безвідповідальністю впродовж тривалого періоду рішенням Політради ВО «Свобода» виключені з партії секретар Червоноградської міської ради Павло Пилипчук і депутати Червоноградської міської ради Василь Котик, Олеся Кінах, Ольга Мочульська, Олег Чесниківський, Віктор Котик, Володимир Дубецький, Іван Чепіль, депутати Сокальської районної ради Роман Запісоцький, Богдан Шклянка,  Ярослав Вітик, Оксана  Голубець  та депутат Сокальської міської ради Володимир Космина», – повідомив Йосиф Ситник.

Він також додав, що Львівська обласна організація ВО «Свобода» звертається до виключених осіб із вимогою скласти депутатські мандати, оскільки їх було здобуто під брендом ВО «Свобода», а секретар Червоноградської міської ради має подати у відставку.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Іван

22:26 02 липня 2015 р.

Відповісти

Правильно, рейтинг впав - хлопаки у пошуках більш рейтенгівішої партії. Боротьба за посаду мера вимагає і таких поступків. ось так .

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу