«Свобода», «Батьківщина», «Удар» втрачають рейтинги, – соціолог

16:11 17 вересня 2014 р.


Фото: volynnews.com

Львів’яни вимагають від політиків не обіцянок відремонтувати дорогу, а реальних реформ в державі. Люди змінюються в кращу сторону, вимагають і творять зміни. А ось політики та політтехнологи, м’яко кажучи, трошечки не встигають за ними.

Про це під час відеомосту між Львовом і Одесою на тему: «Як вибори до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року вплинуть на суспільно-політичні настрої Одеської і Львівської областей», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомила директор українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак.

За її словами, громадськість Львівщини очікує приходу нових людей до влади, нових політичних сил, які діють на нових політичних засадах. Соціологічні опитування свідчать, що попередні політичні сили, які є при владі, втрачають свої рейтинги. Це - «Свобода», «Батьківщина», «Удар». Натомість починають рости рейтинги у тих політичних сил, які ще не були при владі. Це – «Блок Петра Порошенка», «Радикальна партія Ляшка»,  «Громадянська позиція» Гриценка, «Самопоміч».
Але ці вибори відрізняються від попередніх розгубленістю виборців.
- Раніше ми мали, образно кажучи, ворога. Тобто були сили антиукраїнські і проукраїнські. На сьогодні ми отримали картинку, коли у нас всі партії є проукраїнські. Вони всі – наші. І люди опинилися в тій ситуації, коли вже потрібно брати глибше, аналізувати. Що ці партії пропонують, куди вони йдуть, які реформи пропонують, хто в ці партії входить. І хочеш – не хочеш, мусиш ставати свідомішим.

Цікавитися вже не гаслами, а реальним станом, - каже Наталія Зайцева-Чіпак.
За її словами, львівські громади тепер звертають увагу не на обіцянки політиків відремонтувати дах на школі чи побудувати дорогу до села, а на здатність політиків змінити державу. Будуть зміни в державі, то стане краще і в конкретному селі. Саме через це люди більше дивляться політичні передачі по телебаченню,  а не розважальні програми.

Львівський прес-клуб
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу