«Свобода», «Батьківщина» і «Суверенна європейська Україна» вимагають воєнний стан на Донбасі

14:29 1 липня 2014 р.


Фото: gblor.ru

Лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок наголосив, що його політична сила підтримує ухвалене напередодні РНБО і президентом України Петром Порошенком рішення про припинення режиму премир’я, проте здивовані тим, що не було запропоновано ввести воєнний стан.

Фракції Верховної Ради України ВО "Свобода" та ВО"Батьківщина", а також парламентська група "Суверенна європейська Україна" наполягають на запровадженні воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Воєнний стан давно вже (фактично - ІФ) діє. І потрібно зважитися ухвалити відповідні рішення", - заявив із трибуни парламенту народний депутат групи "Суверенна європейська Україна" Володимир Литвин на засіданні у вівторок.

Лідер фракції ВО "Свобода" Олег Тягнибок наголосив, що його політична сила підтримує ухвалене напередодні РНБО і президентом України Петром Порошенком рішення про припинення режиму премир’я, проте здивовані тим, що не було запропоновано ввести воєнний стан.

"Ми здивовані, що сьогодні в парламенті ми не отримали подання від президента та рішення РНБО щодо введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях", - заявив із трибуни парламенту О.Тягнибок на засіданні у вівторок.

Керівник фракції ВО "Батьківщина" Сергій Соболєв наголосив, що Верховна Рада готова до запровадження воєнного стану в країні.

"Те, що як мінімум п’ятеро представників політичних груп і фракцій заявили про необхідність введення воєнного стану в Україні, підтверджує, що парламент давно готовий до такого рішення", - заявив С.Соболєв.

Він наголосив, що "президенту треба ухвалювати певний указ, і передавати його в парламент".

dailylviv.com

До теми

22:47 30 червня 2022 р.

Чим закінчиться напад лукашистів на Україну

Несподіваним для агресорів наслідком такої провокаційної кампанії стане посилення білоруського опору і відновлення державної незалежності Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу