«Свобода», «Батьківщина» і «Суверенна європейська Україна» вимагають воєнний стан на Донбасі

14:29 1 липня 2014 р.


Фото: gblor.ru

Лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок наголосив, що його політична сила підтримує ухвалене напередодні РНБО і президентом України Петром Порошенком рішення про припинення режиму премир’я, проте здивовані тим, що не було запропоновано ввести воєнний стан.

Фракції Верховної Ради України ВО "Свобода" та ВО"Батьківщина", а також парламентська група "Суверенна європейська Україна" наполягають на запровадженні воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Воєнний стан давно вже (фактично - ІФ) діє. І потрібно зважитися ухвалити відповідні рішення", - заявив із трибуни парламенту народний депутат групи "Суверенна європейська Україна" Володимир Литвин на засіданні у вівторок.

Лідер фракції ВО "Свобода" Олег Тягнибок наголосив, що його політична сила підтримує ухвалене напередодні РНБО і президентом України Петром Порошенком рішення про припинення режиму премир’я, проте здивовані тим, що не було запропоновано ввести воєнний стан.

"Ми здивовані, що сьогодні в парламенті ми не отримали подання від президента та рішення РНБО щодо введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях", - заявив із трибуни парламенту О.Тягнибок на засіданні у вівторок.

Керівник фракції ВО "Батьківщина" Сергій Соболєв наголосив, що Верховна Рада готова до запровадження воєнного стану в країні.

"Те, що як мінімум п’ятеро представників політичних груп і фракцій заявили про необхідність введення воєнного стану в Україні, підтверджує, що парламент давно готовий до такого рішення", - заявив С.Соболєв.

Він наголосив, що "президенту треба ухвалювати певний указ, і передавати його в парламент".

dailylviv.com

До теми

22:48 22 червня 2021 р.

У Львові вперше за 30 років Незалежності військова техніка вторглася на територію УГКЦ

Львівська Архиєпархія УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів. Представники Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення привезли до садів військову техніку. Це відбувається на фоні святкувань 20-ої річниці візиту Святого Івана Павла ІІ, який мешкав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу

Рубрика: Політика

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу