Сутички на Банковій провокували 300 «братчиків» Корчинського, – МВС (доповнено відеосюжетами)

20:26 1 грудня 2013 р.


Фото: telegraf.com.ua

«Міліція частково встановила ініціаторів заворушень у столиці, про причетність цих людей до подій у центрі столиці повідомляють активісти, які нещодавно були затримані правоохоронцями».

«ICTV» інформує сьогодні, 1 грудня, в повідомленні «МВС: Спецпризначенців біля Адміністрації президента провокували 300 «братчиків» Корчинського»:

«Правоохоронці встановили, що до неправомірних дій біля адміністрації президента України причетні понад 300 членів організації «Братство», повідомляє МВС.

«Міліція частково встановила ініціаторів заворушень у столиці, про причетність цих людей до подій у центрі столиці повідомляють активісти, які нещодавно були затримані правоохоронцями. Зокрема неправомірні дії біля Кабінету міністрів були організовані за активної участі близько 100 громадян, дії яких координував громадянин на ім'я Андрій Фещук. До правопорушень біля адміністрації Президента причетні понад 300 радикально налаштованих членів організації «Братство», які діяли під керівництвом Дмитра Корчинського», – йдеться в повідомленні МВС».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу