Сума компенсацій громадянам від війни з Росією – понад сто мільярдів євро, – політик у Львові

14:39 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 756


Відео: Львівський прес-клуб

Вибори на Донбасі можуть відбутися тільки через п’ять років після його деокупації.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

- Там – тисячі й тисячі замінованих територій, там – зруйновані шахти, там зруйнована інженерна та соціальна інфраструктура. Тому ми пропонуємо, щоби після повернення цих територій, керівники виконавчої влади мали подвійний статус – міністрів українського уряду, щоби мати якомога більше повноважень та вирішувати всі питання миттєво, - каже він. 

Нардеп також нагадав, що ст.19 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» передбачає, що коли особа втратила своє майно або здоров’я внаслідок теракту, то держава повинна компенсувати їй втрати.  

- Нагадаю, у 1990 році Ірак вторгся на землі Кувейту. Військові дії тривали дві доби. А окупація Кувейту тривала сім місяців. Унаслідок цього Кувейт виставив претензії до Іраку на 462 млрд доларів. Це були вимоги щодо компенсації збитків, яких зазнали держава, бізнес та громадяни, - робить паралелі Андрій Сенченко. 

За його підрахунками, внаслідок війни Росії з Україною постраждало понад два мільйони громадян України.

- І якщо вони всі звернуться з позовами, то загальна сума компенсації перевищить сто мільярдів євро. Це би зруйнувало державу цілком, - попереджає нардеп.

Наразі, за його словами, він та його команда вже заарештували три мільярди доларів російських коштів для майбутніх виплат постраждалим українським громадянам. 

- Ми започаткували концепцію відповідальності за злочини на території іншої держави. Цю концепцію підтримують усі цивілізовані країни світу. І ми вже маємо понад 400 рішень на нашу користь, - каже він. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 597

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 516

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 312

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу