Суд зобов’язав Львівську облраду пропустити співробітників ОДА в їхні кабінети (відео)

17:25 5 лютого 2014 р.


Фото: zik.ua

Феміда також заборонила перешкоджати їм у «здійсненні діяльності у цих приміщеннях».

Представник державної виконавчої служби вручила сьогодні, 5 лютого, начальнику управління майном спільної власності Львівської облради Миколі Бандрі постанову про відкриття виконавчого провадження з виконання ухвали обласного господарського суду від 3 лютого в справі за позовом облдержадміністрації до управління майном спільної власності обласної ради про визнання права оренди й спонукання до укладення договору оренди. Зокрема цією ухвалою заборонено перешкоджати облдержадміністрації в доступі до службових приміщень на вулиці Винниченка, 18 та здійсненні діяльності у цих приміщеннях.

Повідомляючи про це в середу, прес-служба облдержадміністрації додає: аби вручити Миколі Бандрі зазначену постанову державному виконавцю довелось витратити приблизно дві години. Спочатку кабінет начальника управління майном спільної власності обласної ради виявився зачиненим, а державному виконавцеві пояснили, що Микола Бандра перебуває на лікарняному.

За декілька хвилин вже голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив, що насправді начальник управління майном спільної власності «скоро з’явиться в управлінні, оскільки перебуває на об’єктах». Урешті-решт державний виконавець таки зустрілася з Миколою Бандрою й зачитала йому текст постанови.

Прес-служба облдержадміністрації також цитує коментар начальника юридичного відділу облдержадміністрації Віктора Кусого щодо поданого на розгляд господарського суду позову: «Облдержадміністрація має переважне право на укладення договору оренди на новий термін на таких самих умовах. Захист цього права здійснюється у судовому порядку».


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу