Суд у справі ЄЕСУ-Тимошенко перенесли на 25 жовтня

11:46 23 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2677

На початку засідання суддя зачитав акт, складений після відмови Тимошенко з’явитися до суду, й оголосив про перенесення розгляду справи.

Суд у справі про борги корпорації ЄЕСУ перенесли на 25 жовтня у звʼязку з тим, що на засідання не звилася підсудна Юлія Тимошенко та один із її захисників.

На засідання прибули захисники Тимошенко Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк та Євгенія Тимошенко, однак не приїхав Андрій Кожемʼякін.

На початку засідання суддя зачитав акт, складений після відмови Тимошенко з’явитися до суду, й оголосив про перенесення розгляду справи.

Як заявила Євгенія Тимошенко, захист колишнього премʼєра і далі наполягає на тому, що справу необхідно закрити. «Я розумію, що порушується закон, порушуються права моєї мами, і я знаю, що рано чи пізно понесуть відповідальність прокурори і головуючий за те, що вони порушили закон», – зазначила вона, нагадуючи про рішення Верховного суду, який підтвердив законність закриття справи ЄЕСУ у 2005 році. 

radiosvoboda.org

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 9 листопада 2019 р.

Поліція Львівщини розпочала перевірку інциденту у Пресклубі з перешкоджання журналістській діяльності

Сьогодні, 9 листопада, поліція розпочала перевірку звернення Львівського пресклубу про спробу перешкоджання професійній журналістській діяльності. Вона полягає в намаганні групи з трьох десятків осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО, зірвати пресконференцію у Львівському пресклубі одного з народних депутатів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1983

15:01 8 листопада 2019 р.

У Львівському пресклубі три десятки осіб перешкоджали журналістській діяльності

Сьогодні, 8 листопада, о 12.25 у приміщення Львівського пресклубу, який розташований у Львові на проспекті Шевченка, 11, увірвалося три десятки осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2490