Студенти Львівської академії мистецтв придбали рації та обмундирування для військових у зоні АТО

11:15 11 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Міноборони

Як уточнив координатор центру допомоги фронту Олег Пелехатий, «студенти, зібравши кошти в сумі 9 тис. грн, придбали необхідні речі для бійців УНСО, які 10 липня виїхали на схід з метою оборони нашої держави».

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 11 липня, в повідомленні «Студенти Львівської академії мистецтв придбали для військових рації та обмундирування»:

«Студенти Львівської академії мистецтв самоорганізувалися та зібрали кошти на потреби вояків, які нестимуть службу на сході, захищаючи територіальну цілісність України. Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської обласної ради, 10 липня студенти Львівської академії мистецтв принесли до Координаційного центру допомоги фронту обласної ради зібрані ними 9 тис. грн для придбання необхідної техніки та речей для військовослужбовців.

Як зазначила студентка Львівської національної академії мистецтв Ольга Тіводор «ми принесли зібрані гроші, щоб передати їх на потреби армії. Водночас тут ми з’ясували, що саме потрібно військовим, а тому разом з хлопцями, які виїжджають на схід, придбали на них необхідні речі. Розуміємо, що наша допомога – це маленька крапля в морі від реальної потреби. Але ці гроші ми зібрали з вірою в те, що наші військові повернуться додому живими та здоровими». Разом з тим, як зауважив координатор центру допомоги фронту Олег Пелехатий, «студенти, зібравши кошти в сумі 9 тис. грн, придбали необхідні речі для бійців УНСО, які 10 липня виїхали на схід з метою оборони нашої держави. Зокрема, вони купили рації, ремені та рукавиці». 

Як повідомляв УНІАН, 10 липня з Львівщини на схід в зону антитерористичної операції відправився загін добровольців крайової команди Української націоналістичної самооборони (УНСО)».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів