Студенти Львівської академії мистецтв придбали рації та обмундирування для військових у зоні АТО

11:15 11 липня 2014 р.


Фото: прес-служба Міноборони

Як уточнив координатор центру допомоги фронту Олег Пелехатий, «студенти, зібравши кошти в сумі 9 тис. грн, придбали необхідні речі для бійців УНСО, які 10 липня виїхали на схід з метою оборони нашої держави».

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 11 липня, в повідомленні «Студенти Львівської академії мистецтв придбали для військових рації та обмундирування»:

«Студенти Львівської академії мистецтв самоорганізувалися та зібрали кошти на потреби вояків, які нестимуть службу на сході, захищаючи територіальну цілісність України. Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської обласної ради, 10 липня студенти Львівської академії мистецтв принесли до Координаційного центру допомоги фронту обласної ради зібрані ними 9 тис. грн для придбання необхідної техніки та речей для військовослужбовців.

Як зазначила студентка Львівської національної академії мистецтв Ольга Тіводор «ми принесли зібрані гроші, щоб передати їх на потреби армії. Водночас тут ми з’ясували, що саме потрібно військовим, а тому разом з хлопцями, які виїжджають на схід, придбали на них необхідні речі. Розуміємо, що наша допомога – це маленька крапля в морі від реальної потреби. Але ці гроші ми зібрали з вірою в те, що наші військові повернуться додому живими та здоровими». Разом з тим, як зауважив координатор центру допомоги фронту Олег Пелехатий, «студенти, зібравши кошти в сумі 9 тис. грн, придбали необхідні речі для бійців УНСО, які 10 липня виїхали на схід з метою оборони нашої держави. Зокрема, вони купили рації, ремені та рукавиці». 

Як повідомляв УНІАН, 10 липня з Львівщини на схід в зону антитерористичної операції відправився загін добровольців крайової команди Української націоналістичної самооборони (УНСО)».

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу