Військові-строковики мають 300 гривень в місяць на цигарки та цукерки

13:13 14 липня 2015 р.

Грошове забезпечення у кожного виду військової служби є різним. Так, строковики мають 300 гривень в місяць на цигарки та цукерки, офіцери за контрактом – від 5 тисяч гривень. Якщо військовослужбовця скеровують в зону АТО, то він отримує грошове забезпечення в два рази більше.

Про це щойно, під час дискусії на тему: «Чим відрізняється проходження військової служби у збройних силах країн НАТО і України?», яка відбувається в ці хвилини у Львівському прес-клубі, повідомив представник Західного територіального юридичного відділу МО України, підполковник юстиції Володимир Смілка.

На сьогодні, за його словами, в Україні є три види військової служби. Це – строкова, за контрактом та альтернативна.

- Щодо строкової служби, то до цього виду змушені були повернутися  через події в Україні. Військова служба за контрактом – це коли військовий підписує контракт і отримує військове забезпечення. І альтернативна: особи, які через свої релігійні переконання чи щось інше, не можуть тримати зброю в руках, здійснюють заходи із забезпечення збройних сил України, - каже він.

- Крім грошового забезпечення, військовослужбовцям гарантують різноманітні соціальні забезпечення: звільняють від сплати комунальних послуг, ставлять на чергу на житло та інше, - каже Володимир Смілка.

За словами керівника Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, полковника Олександра Поронюка, сьогодні в Збройних силах України є 250 тисяч штатних одиниць. Проте всі вони не заповнені.

- З них 15-20 % - строкової служби, 50% – контрактники, і решта – мобілізовані на особливий період, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу