Степан Кубів мобілізує «Меморіал» на роботу з молоддю

16:21 30 жовтня 2016 р.

29 жовтня у Львові відбувся позачерговий 9-й з'їзд Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса.

Учасники з'їзду заслухали інформацію голови «Меморіалу» Степана Кубіва про діяльність організації у 2014–2016 роках і наступні плани повідомляє сторінка  товариства у ФБ.

Голова прозвітував про експозиційні проекти "Меморіалу", зокрема - представлені у 2015-2016 роках у всій Україні виставки "Народна війна" і "Трагічні скрижалі української науки"; реалізовані видавничі проекти, зокрема - фотоальбоми "Майдан.Революція гідності" та "Ще не вмерла України ні слава, ні воля", документальний трьохтомник "Чекістське досьє", газету "Український Меморіал".

За два роки "Меморіалу" вдалося зібрати однодумців і відновити діяльність товариства, спільноти шанувальників національної історії та правозахисників. У своєму виступі Степан Кубів наголосив на необхідності активного організаційного розвитку місцевих осередків і меморіального руху в цілому, обов'язкового залучення молодшого покоління до діяльності товариства.

Під час роботи з'їзду, у відповідності до вимог чинного законодавства, було також внесено зміни до статуту організації і оновлено склад ради "Меморіалу".

Під час обговорення наступної роботи товариства були висловлені наміри належно вшанувати на державному рівні  українців-жертв депортації під час проведення у Польщі сумнозвісної операції "Вісла", згоду на яку польському уряду давав у 1947 році СРСР. Думки учасників обговорення розійшлися: називати цю примусову нелюдську депортацію етноцидом чи геноцидом українців.

З позачергового з'їзду "Меморіалу" у Львові.
Відео: Львівський прес-клуб.

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу