Станичний районного братства ОУН-УПА на Львівщині пішов у вічність на 91-му році життя

15:28 10 липня 2017 р.


Фото: yavir.net

У понеділок, 10 липня, духовенство, громада й представники влади віддали у Яворові останню шану станичному Яворівського району Братства ОУН-УПА Петру Вушці.

Про це повідомили сьогодні, 10 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Чин панахиди відслужили в церкві Святого Юра, поховали станичного на новому міському кладовищі. Петро Вушко помер на 91-му році життя».

«Петро Вушко народився 18 червня 1926 року в с. Кобильниця Волоська колишнього Яворівського повіту (тепер Польща). Виховувався в патріотичній сім’ї. Навчався в українській державній торгівельній школі в Яворові. З 1944 року – член ОУН під псевдонімом «Орлик». Після жорстокого слідства був засуджений військовим трибуналом на кару смерті, яку замінили на 25 років концтаборів і п’ять років позбавлення громадянських прав. Очолював Яворівське братство ОУН – УПА, яворівську районну спілку політв’язнів, був членом ради обласного відділення ветеранів, брав активну участь у патріотичних заходах», – повідомили також сьогодні, 10 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу