США запровадили санкції проти порушників територіальної цілісності України (відео)

16:16 6 березня 2014 р.


Фото: ukrainian.voanews.com

Обмеження стосуватимуться як російських, так і українських посадовців, причетних до замаху на суверенітет і соборність нашої країни.

Як повідомляє сьогодні, 6 березня, «New York Times» із посиланням на Білий дім, Державний департамент США увів візові обмеження проти посадовців, причетних до порушення територіальної цілісності України. Обмеження стосуватимуться російських посадовців так само, як і українських, які є «відповідальними чи причетними до замаху на суверенітет і територіальну цілісність України».

Повідомляється також, що візові обмеження є лише першим кроком Білого дому –президент Барак Обама видав спеціальний наказ щодо законодавчого впровадження додаткових санкцій проти «окремих осіб та компаній», які підривають територіальну цілісність України й незаконно захоплюють українське майно чи захопили владу на окремих частинах України без схвалення українського уряду. Санкції згідно із цим наказом можуть включати замороження активів.

Натомість «Espreso.tv», посилаючись на агенцію «Reuters», інформує в повідомленні «США заморозить активи громадян Росії і України»: Президент Барак Обама розпорядився заморозити активи громадян Росії і України, що мають, на думку Вашингтона, ставлення до дестабілізації ситуації на Україні і, зокрема, в Криму.  Крім заморозки грошових коштів, на фігурантів списку санкцій будуть також поширюватися візові обмеження. У Білому домі не виключили подальші кроки в цьому напрямку, пообіцявши уважно стежити за розвитком ситуації навколо Криму. Під санкції, як пояснили в Білому Домі, потраплять як офіційні особи, так і пересічні громадяни та організації. Їх повний список, проте, розголосу не надається».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу