Спроби винести бюлетені на Львівщині

15:20 26 жовтня 2014 р.


Фото: siver.com.ua

Спостерігачі мережі ОПОРА зафіксували кілька випадків, коли виборці намагалися винести бюлетень за межі приміщення для голосування.

На виборчій дільниці у селі Кізлів Буського району (ДВК № 460104) двоє виборців, отримавши бюлетені для голосування, намагалися винести їх з приміщення для голосування. Вони мотивували це тим, що досі не визначилися, за кого голосувати. Після звернення спостерігача ОПОРИ, голова комісії зупинила виборців, та запропонувала зробити свій вибір в кабіні для голосування після чого вкинути бюлетені в скриньку.

Інший факт намагання винести бюлетень зафіксовано на дільниці у Бориславі (№461690). Там, виборець пенсійного віку спробував винести бюлетень за межі приміщення для голосування. Члени комісії не дозволили йому цього зробити. Свій намір виборець пояснив тим, що всі кабінки для голосування були зайняті, він не хотів чекати, тому вирішив вийти на вулицю і проголосувати на лавочці, а потім повернутися й кинути його в скриньку.

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу