Спільний догляд – ключ до українсько-польського кордону

22:39 3 лютого 2020 р.

Серед ідей – як розвантажити черги на українсько-польському кордоні є така, щоб прикордонні служби обох країн працювали в одному місці.

Про це пише газета "Dziennik Gazeta Prawnа", на яку посилається Польське радіо.

Обіцянки політиків щодо розбудови інфраструктури на польсько-українських кордонних переходах не підтверджує дійсність. Видання  пише, що кордон Польщі з Україною є зовнішнім кордоном Європейського Союзу, який подорожні перетинають найчастіше – торік майже 22 мільйони разів. Але на цьому відрізку є лише вісім контрольно-пропускних пунктів. Буває, що на оформлення доводиться очікувати кільканадцять, а то й 20 годин.

Проте, як читаємо в статті «Довга черга до нормальності», дедалі менше людей займається човникуванням. Також зникла проблема євроблях (українці реєстрували в Польщі автомобілі, через що регулярно мусили перетинати кордон).

Польський експерт Мацєй Пйотровський з Інституту свободи вважає, що це могло би зменшити корупцію і пришвидшити процедуру. Розмови тривають, але, можливо, вони такі довготривалі, тому що жодна зі сторін у цьому не зацікавлена. Черговою проблемою надалі буває неввічливе ставлення прикордонників до подорожніх.

Нагадаємо, польський уряд надав кошти на будівництво пункту перетину «Нижанковичі-Мальховіце».

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу