Спікер обіцяє, що «питання Тимошенко» вирішуватимуть 13 листопада

14:43 8 листопада 2013 р.


Фото: unian.ua

Опозиція виторгувала позачергове засідання парламенту з цього приводу голосуванням «за» президентські законопроекти.

Як повідомляє сьогодні, 8 листопада, «ТСН.ua», Голова Верховної Ради Володимир Рибак пообіцяв, що дозволить провести термінове позачергове засідання парламенту що «питання Тимошенко» 13 листопада. Дослівно ж він сказав із цього приводу наступне:

«Депутати від опозиції мені кажуть, що зібрали 150 підписів для проведення позачергової сесії у вівторок або середу. Я сказав депутатам: подавайте ці списки, якщо вони є – 150 підписів. Я навіть перевіряти їх не буду. Я підпишу таке розпорядження, щоб у середу зібралася Верховна Рада і розглянула ті питання, які потрібно терміново розглянути».

Перед цим, як інформує сьогодні, 8 листопада «Українська правда», опозиція заявила, що готова підтримали закон «Про прокуратуру» в президентській редакції як компроміс, щоб «Партія регіонів» підтримала проект закону щодо лікування Тимошенко за кордоном». Відтак Верховної Ради прийняла його за основу 

«За» це проголосували 286 депутатів. При цьому жодного обговорення проекту не було.

Трохи згодом парламент проголосував і за другий з трьох євроінтеграційних законів – зміни до виборчого законодавства, причому – також у редакції «Партії регіонів». «За» це проголосували 281 депутат.

Окрім того, Верховна Рада проголосували за розгляд цих двох проектів за скороченою процедурою, як того вимагала опозиція. Щоправда опозиція вимагала, щоб було озвучено, що проекти мають бути готові до наступного читання до вівторка, коли пропонується провести позачергову сесію. Однак перший віце-спікер Ігор Калєтнік зазначив, що за регламентом скорочення можливе лише на половину. 

Своєю чергою, «УНІАН» повідомляє сьогодні, 8 листопада, що Верховна РАДА утворила тимчасову робочу групу для підготовки і доопрацювання законопроектів щодо можливості лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі. «За це рішення проголосували 289 народних депутатів із 393, зареєстрованих у сесійній залі.

Депутати підтримали утворення цієї робочої групи на пропорційній основі. А ккерівники фракцій мають подати свої пропозиції щодо кількісного і особового складу цієї робочої групи.

Як повідомляв «Щоденний Львів», сьогодні, 8 листопада, у Верховній Раді тривали консультації щодо «питання»Тимошенко.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу