Спікер Держдуми Росії Сєргєй Наришкін попередив про загрозу мирному життю більш ніж 800 млн європейців

16:34 16 лютого 2015 р.


Фото: maydan-news.blogspot.com

Голова нижньої палати парламенту РФ Сєргєй Наришкін застеріг у листі парламентам європейських країн, Раді Європи, Європарламенту й Парламентській асамблеї ОБСЄ: «Ми закликаємо вас, пані та панове, усвідомити те, на якій межі опинився світ».

«Спікер Держдуми усвідомив, що мир в Європі під загрозою. Боїться нацистів», – передає сьогодні, 16 лютого, інтернет-видання «Європейська правда», конкретизуючи при цьому:

«Продовження санкцій проти Росії, криза в Україні та січневі теракти в Парижі поставили під загрозу можливість мирного життя для більш ніж 800 мільйонів європейців», – йдеться в листі спікера Держдуми Росії Сєргєя Наришкіна, адресованому парламентам європейських країн, Раді Європи, Європарламенту, а також Парламентській асамблеї ОБСЄ. Як повідомив американський журнал «Newsweek», «лист закликає європейських парламентаріїв зупинити кризу».

Варто зауважити, що лист не є публічним – його журналістам передали парламентарії. Відтак «Newsweek» цитує з листа Наришкіна:

«Ми не дозволимо спадкоємцям цієї злочинної ідеології (нацизм. – Ред.) посіяти розбрат і відчуження в сім'ї європейських народів. Такий поділ вже одного разу в нашій спільній історії призвів до смерті та страждань, зруйнованих доль, голоду і руїни.

Величезна відповідальність за майбутнє нашого континенту, покладена на членів парламенту, спонукає нас мобілізувати всі сили і засоби, щоб Європа і надалі залишалася континентом стабільності і процвітання.Ми закликаємо вас, пані та панове, усвідомити, на якій межі опинився світ».

Як відзначає видання, лист наразі набув розголосу лише в шведській пресі, оскільки посольство РФ в Швеції надіслало його шведським політикам. Нагадаємо, раніше Сергій Наришкін звинуватив ряд країн Заходу урозв'язуванні нової холодної війни».

Ремарка «Щоденного Львова»: напрошуються три пояснення листу Наришкіна: 1) погрожує європейцям війною, 2) намагається «перевести стрілки» з Росії на Україну, 3) одночасно погрожує європейцям війною й намагається «перевести стрілки» з Росії на Україну.

dailylviv.com

До теми

17:51 28 вересня 2021 р.

Відкриття офісу Facebook та запуск нових продуктів: в Україні обговорили подальшу співпрацю з Facebook

Президент України Володимир Зеленський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.

Рубрика: Політика

17:44 28 вересня 2021 р.

Інтерпол, ОБСЄ, ООН: на Львівщині міжнародні польові навчання зібрали учасників з 5-ти країн

Стартували міжнародні польові навчання під назвою “EU-CHEM-REACT 2”. Вони триватимуть упродовж двох днів, 28-29 вересня на території полігону довкола адміністративно-побутового комплексу південного кар’єру ДП «Екотрансенерго» (поблизу Яворівського озера у Львівській області).

Рубрика: Політика

16:54 28 вересня 2021 р.

Ярослава Рущишина відсторонено з посади голови Львівської терорганізації партії Голос

Політрада партії «Голос» 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації політичної партії «Голос». Для забезпечення безперервності діяльності осередку тимчасово виконуючим обов’язки голови призначено Андрія Осадчука.

Рубрика: Політика

15:29 28 вересня 2021 р.

Захист від нападу ворога: понад 5 тис військових беруть участь у навчаннях оборонного характеру на Львівщині

Захист від одного із можливих варіантів нападу ворога на Україну відпрацьовували сьогодні на стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля - 2021» на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу