Спікер Держдуми РФ зажадав від України відшкодування «втрат» Криму

13:40 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 1029


Фото: glavcom.ua

Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін вважає, що влада України повинна відшкодувати анексованому Криму втрати, які нібито зазнав упродовж 25 років півострів від «руйнівної політики».

Про це, як повідомили в агенції «Интерфакс», В'ячеслав Володін заявив у п’ятницю, 15 березня, в окупованому Сімферополі.  За його словами, Україна обійшлася з Кримом «дуже непорядно».

В'ячеслав Володін зазначив: «Порушені основоположні права громадян, право на мову, право на освіту на своїй рідній мові, зруйнувала економіку Криму і Севастополя; фактично анексія».

Голова Держдуми РФ вважає, що необхідно доручити профільним комітетам Держдуми проаналізувати, порахувати, «скільки втратила економіка Криму» через Україну. В'ячеслав Володін твердив: «Через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років».

Спікер Держдуми підкреслив, що цим варто зайнятися невідкладно. Також, на його думку, треба вивчити питання про «відповідальність Євросоюзу за соціально-економічне становище Криму».

«Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а так як їх ще Євросоюз підтримує, то борги на Євросоюз перейдуть», – заявив також Володін. Він додав, що в цьому питанні не потрібно бути скромним і входити в положення всіх.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 23 травня 2019 р.

Референдум щодо домовленостей із РФ не буде мати законодавчої ініціативи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з громадськими активістами, яка відбулася в Адміністрації Глави держави: «Винесення питання про укладення мирних домовленостей із Росією на референдум не має законодавчої ініціативи – це спосіб з’ясувати думку суспільства».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 465

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу