Спікер Держдуми РФ зажадав від України відшкодування «втрат» Криму

13:40 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 837


Фото: glavcom.ua

Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін вважає, що влада України повинна відшкодувати анексованому Криму втрати, які нібито зазнав упродовж 25 років півострів від «руйнівної політики».

Про це, як повідомили в агенції «Интерфакс», В'ячеслав Володін заявив у п’ятницю, 15 березня, в окупованому Сімферополі.  За його словами, Україна обійшлася з Кримом «дуже непорядно».

В'ячеслав Володін зазначив: «Порушені основоположні права громадян, право на мову, право на освіту на своїй рідній мові, зруйнувала економіку Криму і Севастополя; фактично анексія».

Голова Держдуми РФ вважає, що необхідно доручити профільним комітетам Держдуми проаналізувати, порахувати, «скільки втратила економіка Криму» через Україну. В'ячеслав Володін твердив: «Через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років».

Спікер Держдуми підкреслив, що цим варто зайнятися невідкладно. Також, на його думку, треба вивчити питання про «відповідальність Євросоюзу за соціально-економічне становище Криму».

«Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а так як їх ще Євросоюз підтримує, то борги на Євросоюз перейдуть», – заявив також Володін. Він додав, що в цьому питанні не потрібно бути скромним і входити в положення всіх.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:24 21 березня 2019 р.

Українці найменше довіряють владі

Українці мають найнижчий рівень довіри до уряду у світі – лише дев'ять відсотків жителів країни довіряють владі. Про це йдеться у дослідженні міжнародної асоціації Gallup, опублікованому в четвер, 21 березня. Це набагато нижче середнього рівня довіри до уряду в пострадянських країнах, де він складає 48 відсотків, а також у середнього показника в світу (56 відсотків) у 2018 році.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363

16:20 21 березня 2019 р.

У Польщі не запросили президента РФ на 80-річчя початку війни

У Варшаві відзначатимуть 1 вересня 80-річчя початку Другої світової війни в колі дружніх країн, які дотримуються міжнародного права і поважають суверенітет і територіальну цілісність інших держав.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 366

20:56 20 березня 2019 р.

Експерти у Львові порахували ціну голосу виборця

Фактами про підкуп виборців найбільш маніпулюють штаби тих кандидатів, які не проходять у другий тур виборів Президента. Їхня мета – поставити під сумнів чистоту виборчого процесу загалом та знівелювати потенційну перемогу свого опонента.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 714

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу