Соціологиня у Львові назвала трійку партій-лідерів

14:28 26 лютого 2019 р.

Якщо би вибори відбувалися в двадцятих числах лютого, то найбільше голосів отримала би партія «Блок Петра Порошенка», об’єднання «Самопоміч» та ВО «Батьківщина» .

Про це сьогодні, 26 лютого, під час прес-конференції на тему: "Виборчі тренди лютого. Львівська область”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила директорка дослідницького центру «Соцінформ», доцентка кафедри соціології Українського католицького університету Наталія Зайцева-Чіпак.

За соцопитуванням, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то понад 87 відсотків опитаних мешканців Львівської області прийшли би на виборчі дільниці. І за БПП віддали би свої голоси 15,5 відсотків, за «Самопоміч» - 14,2, за «Батьківщину» - 10,4, за «Громадянську позицію» – 8,3 та за партію «Слуга народу» - 8,1 відсотка. А за «Свободу» готові голосувати тільки 4,3 відсотка опитаних.

- Але до виборів ще далеко, тому кожен п’ятий опитаний мешканець Львівщини не визначився з підтримкою. Тим більше, що майже 8 відсотків взагалі не планують іти на вибори, - говорить соціологиня. 

За її словами, високий рейтинг БПП можна пояснити високим рейтингом кандидата в Президенти Петра Порошенка. 

- Можливо, після виборів, коли він вже буде не кандидатом, а стане переможцем у виборах, його знову почнуть критикувати. Тож і рейтинг партії впаде. А зараз є прямий зв'язок: я вибираю його Президентом, то я вибираю і партію, - пояснює Наталія Зайцева-Чіпак. 

Зростання рейтингу «Самопомочі» фахівці пояснюють тим, що львів’яни мають звичку голосувати за свою, місцеву партію. А відчутне падіння рейтингу партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» не можуть пояснити. 

Довідка 

В опитуванні взяли участь дорослі особи від 18 років і старші. Всього було опитано 1200 респондентів. Інтерв’ю проводити методом «обличчя до обличчя». Соцопитування відбулося з 8 до18 лютого 2019 року. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу