Сотні Самооборони Майдану переформатують у батальйони Нацгвардії й Територіальної оборони (відео)

19:05 6 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Радіо Свобода

Про це заявив у вівторок командир новоствореного батальйону Територіальної оборони Збройний Сил України Тарас Бородач.


Відео: Радіо Свобода

Самооборону Майдану переформатують у батальйони. Про це, як передає сьогодні, 6 травня, «Радіо Свобода», заявив у вівторок командир новоствореного батальйону Територіальної оборони Збройний Сил України Тарас Бородач.

За його інформацією, надалі активісти Самооборони діятимуть у лавах Національної гвардії, спеціальних підрозділів при МВС та у військових батальйонах Територіальної оборони. Також створять резервні підрозділи, які координуватимуться штабами «Самооборони» у кожному обласному центрі та будуть об’єднані єдиним Центральним штабом.

«В умовах військової агресії такі структури, як «сотні», більше не боєздатні. Ми по кількості, по штатному розкладу не співпадаємо з військовими структурами, нам дуже важко у них вливатись. Тому це зараз дуже на часі. Адже, коли ми в них вливаємось, доводиться їх переформатовувати», – пояснив Бородач зміни в «Самообороні».

У лави нових підрозділів будуть брати лише тих, хто в той чи інший час був у лавах «Самооборони», пояснили військові. Основні завдання об’єднань – захист територіальної цілісності та незалежності України. Також військові повідомили, що в Одесі будівлю місцевої обласної державної адміністрації охороняє батальйон «Київ-1», де служать саме активісти «Самооборони».

Переформатування триватиме 10 днів. Згідно з наказом керівника «Самооборони» Андрія Парубія, усі хто не виконає його, не будуть мати більше жодного відношення до «Самооборони».

На Майдані залишиться сформований з майданівців 11 Територіальний батальйон оборони Києва. Місцем базування буде Український дім.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів