Сокальську РДА звинуватили в тиску за партійною ознакою

21:17 13 липня 2018 р.

У 2010 році тодішній голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Горбаль використав адмінресурс і наполегливо порекомендував своїй підлеглій Наталії Тимчій звільнити займану посаду.

Про це вона нагадала сьогодні, 13 липня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019», яке відбулося у Львівському прес-клубі.

- Я була змушена піти з роботи в обласній адміністрації через те, що я висловила недовіру Віктору Горбалю. Адже він порушував чинне законодавство і поєднував повноваження депутата Верховної Ради та керівника області, - згадує  Наталія Тимчій, яка зараз є заступником голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

І хоча з того часу минулого багато років, змінилася влада та гасла, але  методи використання адмінресурсу залишилися тими ж, що й були. 

- У Сокальській райдержадміністрації начальником відділу з питань культури працює Мирослава Михалюк. Водночас вона є членом нашої партії. І з травня їй погрожують. Телефонують і кажуть, що якщо вона не піде з посади, то її зариють в землю. Вона вже звернулася до правоохоронних органів. На неї тиснули адміністративно. Вона захворіла, зараз перебуває на лікарняному. То спеціально для неї в райадміністрації створили комісію, яка перевіряє, чи дійсно вона хвора. Мирослава Михайлюк вирішила скористатися своїм правом – піти у відпустку з догляду за дитиною та написала заяву. Керівник районної адміністрації відмовився підписувати заяву без дозволу керівника області, - розповідає Наталія Тимчій про факт тиску на колегу по партії.    


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу