Сьогодні журналісти Львова і Харкова говоритимуть про заборони для медіа

10:21 24 квітня 2020 р.

  • 2

Сьогодні, 24 квітня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Харків: “Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа". Які з цих заборон є зайвими, а які інші необхідно додати – і чому?”.

Промовці у Львові:
- Тетяна Вергелес, журналістка, редакторка;
- Ярослав Гарасим, доктор філологічних наук, професор філологічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка;
- Володимир Лис, начальник служби у справах дітей Львівської ОДА;
- Володимир Бурлачок, головний спеціаліст-юрисконсульт служби у справах дітей Львівської ОДА.

Промовці в Харкові:
- Костянтин Григоренко, головний редактор газети «Обрії Ізюмщини»;
- Ірина Іванова, докторка філологічних наук, доцентка Харківської державної академії культури;
- Володимир Мазур, головний редактор ТРК «Simon»;
- Євген Маслов, медіаексперт.

Запрошуємо всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Харківському пресклубам двома способами:
1. інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
2. електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua;
Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєкту із публічним повідомленням-позначкою про вручення.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники нададуть свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збере пропозиції регіональних експертів та підготує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(2)

Тінь

03:06 25 квітня 2020 р.

Відповісти

ВИМАГАЮ !!! Вимагаю аби сайт блокував коментаторів з усіма образами як от "обрізані-негри-вузькоокі" тощо - за винятком москалів-кацапів-валянків-ватників і таке інше ... Інакше сайт покину я ...

666

10:46 24 квітня 2020 р.

Відповісти

... і -- пішов рух ! ... певне , обрізані чергову порцію "жертя" підкинули отим самим чесним із самих незалежних ... Слава Україні !

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу