Сьогодні з 14.00 в Україні відімкнуть всі засоби зв’язку

12:46 25 січня 2014 р.


Фото: nice-news.net

Запровадження надзвичайного стану президентом легалізує парламентська більшість без депутатів-опозиціонерів.

За інформацією від одного із народних депутатів-опозиціонерів із Києва, президент Віктор Янукович запровадить надзвичайний стан сьогодні, починаючи з 14.00. На всій території України будуть одразу відімкнені всі засоби зв’язку. Цей указ президента вже після обіду зможуть легітимізувати представники парламентської більшості, яких терміново збирають у Києві, не розголошуючи про місце їх зібрання.

Представник одного із інтернет-провайдерів у Львові сказав "ЩЛ", що у західній частині України є три точки-з’єднання зі світовою мережею, тому фізично це буде зробити важко. "Хіба що до кожного провайдера прийдуть офіційні особи із чинним указом про запровадження надзвичайного стану, - сказав фахівець. - Такий намір влада може мати, але реалізувати його буде не так просто".

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу