Сьогодні військові Канади покажуть львівським журналістам вогневе містечко (відео)

08:18 2 березня 2016 р.

  • 0

Сьогодні, 2 березня, Прес-клуб спільно з Регіональним медіа-центром Міноборони України (Львів) організували прес-тур для журналістів до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон).

Прес-тур розпочнеться з презентації тренувань за канадською програмою UNIFIER - "Підготовка молодшого командного складу (сержанти, солдати)”.

Потім представники ЗМІ відвідають вогневе містечко, де українські військові, за канадською програмою підготовки, беруть участь у заняттях зі стрільби.

Закінчиться прес-тур обідом у солдатській кухні. Журналісти скуштують канадські сухі пайки і порівняють їх з українськими.

Матеріали і відео за підсумками прес-туру читайте і дивіться у наступних повідомленнях "Щоденного Львова".


Відео: Львівський прес-клуб.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

16:45 17 лютого 2020 р.

Чиновники Львівської міськради агітували три сільські громади

У Львівській міськраді заявили, що вона «розпочала новий етап у процесі створення Львівської ОТГ – серію зустрічей зі сільськими громадами», щоб «визначитись із першочерговими потребами у населених пунктах – потенційних членах Львівської ОТГ».

Рубрика: Політика