Сьогодні українські силовики відбили сім атак рашистів, які встигають воювати й між собою (відео)

15:25 28 листопада 2014 р.


Фото: vdv-ua.com

У прес-центрі АТО запевнили в п’ятницю: «Українські воїни перебувають у повній бойовій готовності до відбиття підступних ворожих атак».

У прес-центрі АТО повідомили сьогодні, 28 листопада, такі останні новини з неоголошеної війни на Донбасі:

«Як раніше повідомлялось – у бандитів продовжується розподіл сфер впливу. Зокрема, подібні «розбірки» відбулися у підконтрольному терористам місті Антрацит. 

Про це повідомляє джерело з партизанського загону, який діє на окупованих територіях українського Донбасу.  У повідомленні йдеться про те, що в Антрациті, не дійшовши консенсусу в питаннях пов’язаних із грабунком місцевих мешканців, залякуванням та іншими видами «законного доходу» так званих «лицарів новоросії» відбулася стрілянина в одному з кубел терористів.

У результаті темпераментного з’ясування стосунків було убито «коменданта» міста Антрацит. З іншого джерела стало відомо, що ці події є нічим іншим, як зачисткою спецпідрозділами Російської Федерації неугодних Москві ватажків бандформувань.

Сили АТО сім разів відбивали напади терористів на різних ділянках фронту. Українські воїни перебувають у повній бойовій готовності до відбиття підступних ворожих атак».

Про це повідомляється в п’ятницю на сторінці в інтернет-мережі «Facebook».


Відео: «112 Україна»

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу