Сьогодні у Верховній Раді призначатимуть Прем'єра й міністрів в останню чергу (відео)

10:20 27 лютого 2014 р.

  • 0

Депутати планують розглянути в четвер законопроект про Кабмін, внести зміни до законів про центральні органи виконавчої влади й про місцеві адміністрації та привести ці закони у відповідність із Конституцією.

Депутати також збираються внести зміни до закону про застосування амністії щодо повної реабілітації політв'язнів. На порядку денному на четвер також значиться законопроект про внесення змін до закону «Про реабілітацію жертв політичних репресій, що стосується реабілітації осіб, які зазнали репресія і засуджені судами з лютого 2010 року по лютий 2014 рік».

Останніми в порядку денному на четвер стоять призначити прем'єр-міністра, склад уряду й прийняти програму діяльності Кабінету міністрів. Про це повідомляє сьогодні, 27 лютого, «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу