Сьогодні у Верховній Раді призначатимуть Прем'єра й міністрів в останню чергу (відео)

10:20 27 лютого 2014 р.

  • 0
  • 2478

Депутати планують розглянути в четвер законопроект про Кабмін, внести зміни до законів про центральні органи виконавчої влади й про місцеві адміністрації та привести ці закони у відповідність із Конституцією.

Депутати також збираються внести зміни до закону про застосування амністії щодо повної реабілітації політв'язнів. На порядку денному на четвер також значиться законопроект про внесення змін до закону «Про реабілітацію жертв політичних репресій, що стосується реабілітації осіб, які зазнали репресія і засуджені судами з лютого 2010 року по лютий 2014 рік».

Останніми в порядку денному на четвер стоять призначити прем'єр-міністра, склад уряду й прийняти програму діяльності Кабінету міністрів. Про це повідомляє сьогодні, 27 лютого, «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630