Сьогодні у Львові представлять проект «Громади в дії»

12:40 4 листопада 2015 р.


Фото: зі сторінки Інституту міста в інтернет-мережі «Facebook»

Презентація в Медіатеці на вулиці Мулярській розпочнеться о 18.30.

«Сьогодні о 18.30 в Медіатеці на вулиці Мулярській, 2а відбудеться презентація проекту Інституту міста «Громади в дії», – повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували: 

«Проект має на меті зміцнити потенціал об’єднання місцевих громад Львова й активізувати їхню роботу спільно з міською радою задля сталого розвитку. Директор Інституту міста Олександр Кобзарев розповів:

«Сьогоднішні виклики, які стоять перед містами, показують, що окремо міська влада, окремо мешканці, чи бізнес, чи громадські організації не є в стані вирішувати проблеми самостійно. Нам дуже потрібно об’єднуватися. Але щоб це об’єднання відбулося, нам треба побудувати систему взаємовідносин. Колись в Радянському Союзі панувала система, що є сильна влада і є мешканці.

В Європі є зовсім інша ситуація – є сильні громади і є люди, які служать громаді – державні службовці і службовці місцевого самоврядування. Власне, наш проект «Громади в дії» націлений на те, щоб помогти сформувати сильну громаду, щоби люди заявили про себе, щоби вони відчули себе сильними, згуртованими, спроможними до змін.

Для цього, в рамках проекту, ми ідентифікували громади, які є в місті, ми стараємося виявити лідерів, яким ми будемо пропонувати навчання в УКУ, про те, як організувати своїх сусідів навколо якоїсь ідеї. Більш того, ми хочемо дати їм кошти на те, щоб вони спробували свої знання реалізувати і зробити щось корисне для громади». 

У рамках проекту відбудеться: поділ та дослідження міських громад, навчання та тренінги для громадських активістів, втілення мікропроектів, ініційованих мешканцями, з покращення громадських просторів у різних районах міста, створення ефективних громадських рад при управліннях Львівської міської ради, дослідження міських громад щодо потенціалу львів’ян об’єднуватися та залучатися до активних дій щодо покращення життя в місті, визначення локальних проблем та моніторинг якості життя, реформування механізму співпраці між місцевою владою та мешканцями у процесі прийняття рішень, плануванні, підтримці локальних ініціатив та наданні соціальних послуг. Більше інформації – тут http://communities.lviv.ua/.

Проект «Громади в дії» реалізовується Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actorsand Local Authorities in Development (NSA&LA) 2012 and 2013».Партнери проекту – секретаріат Львівської міської ради, ГО «Центр дослідження місцевого самоврядування», Український Католицький Університет та ГО «LegalService».

dailylviv.com

До теми

18:13 11 травня 2021 р.

Медведчука і Козака підозрюють у держзраді: що відомо

Віктору Медведчуку оголосили підозру в державній зраді. Сьогодні, 11 травня, генпрокурор Ірина Венедіктова підписала відповідну постанову у відношенні нардепа і його соратника з "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака. СБУ шукає Медведчука для вручення йому підозри.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу