У Львівському полку Нацгвардії вперше розпочали день підняттям Державного Прапора (відео, оновлено)

22:50 1 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Командувач Національної гвардії України Микола Балан повідомив у вівторок: «Це була ініціатива військовослужбовців за контрактом, які проходять службу в лавах Нацгвардії. Вони виступили з пропозицією розпочинати день з підняття Державного Прапора. А ми її тільки узагальнили, затвердили і впорядкували».

«У військових частинах Західного ОТО відбувся ритуал підняття Державного Прапора України. Ритуал підняття прапора запроваджений згідно наказу командуючого Національною гвардією України, проводився вперше. З початком навчального модулю, 1 грудня 2015 року, у всіх військових частинах та окремо розташованих підрозділах Національної гвардії України започаткована нова військова традиція», – повідомили сьогодні, 1 грудня, в прес-службі Національної гвардії України, де також розповіли:

«З трибуни до особового складу звернувся т.в.о. начальника Західного територіального управління полковник Олег Сахон:«Сьогодні надзвичайно символічний день, ми з вами підняли Державний Прапор України, який вперше замайорів тут в 1991 році. Хочу побажати всім, хто сьогодні стоїть на цьому плацу, вчитись боронити свою державу, розуміти важливість професії яку ви обрали. У ваших думках та прагненнях сьогодні сконцентрована вся сила та міць Національної гвардії України. Успіхів і перемоги нам. Слава Україні».

Право підняти Державний Прапор України в 45-му (Львівському. – «ЩЛ») полку Національної гвардії України було надано старшому лейтенанту Григорію Матвійчуку. З самого початку проведення антитерористичної операції на Сході країни Григорій Матвійчук брав участь у всіх ротаціях, разом з своїм особовим складом».

Про це повідомили сьогодні, 1 грудня, в прес-службі Національної гвардії України, де також розповіли у вівторок:

«1 грудня в Головному управлінні Національної гвардії особовий склад вишикувався на плацу для проведення урочистого ритуалу підняття Державного Прапора України. Початок нового навчального періоду у Національній гвардії ознаменувався введенням у всіх частинах і з’єднаннях цієї нової традиції.

Після команди т.в.о. командувача Національної гвардії Миколи Балана під звуки Державного гімну над будівлею Головного управління НГУ замайорів синьо-жовтий стяг. Генерал-лейтенант Микола Балан повідомив: «Віднині український прапор щоденно підніматиметься у місцях постійної дислокації територіальних управлінь, військових частин, вищих навчальних закладів та окремо дислокованих підрозділів Нацгвардії. Це була ініціатива військовослужбовців за контрактом, які проходять службу в лавах Нацгвардії. Вони виступили з пропозицією розпочинати день з підняття Державного Прапора. А ми її тільки узагальнили, затвердили і впорядкували.

Мета нововведеної традиції – розвиток військових традицій, формування в особового складу високої патріотичної свідомості, гордості і поваги до державних символів України».

Про це також повідомили сьогодні, 1 грудня, в прес-службі Національної гвардії України. Натомість тележурналісти розповіли у вівторок:

«Кожен ранок військові починатимуть із підняття державного прапора. У такий спосіб вирішили підіймати патріотичний дух.

Рівно о 9.00 з трійки хлопців та прапора розпочинається нова ранкова традиція. Відповідальна місія – на Олександрові. Каже, для кожного військового підняти державний стяг – це честь, адже призначають найкращого.

Тепер у всіх військових частинах і навчальних закладах Нацгвардії розпочинатимуть день з правильної традиції. Це має і загартувати патріотичний дух, і створити здорову конкуренцію.

А керівництво обіцяє, що таким ритуалом не гребуватимуть навіть у найгарячіших точках – на тих блокпостах та опорних пунктах, де це є можливо. По доповіді старшого угрупування, сьогодні вони приступають на всіх опорних пунктах, і на всіх блокпостах, де несе службу Національна гвардія України. 

Раніше прапор підіймали лише під час важливих заходів. Зробити цей ритуал щоденною звичкою попросили у керівництва звичайні військові».

Про це повідомили сьогодні, 1 грудня, на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу