Сьогодні у Харкові Тимошенко повезуть до суду?

08:39 23 вересня 2013 р.

Для цього зранку приїхали автозак у супроводі загону "Беркуту".

Сьогодні у Харкові на територію лікарні, де перебуває Юлія Тимошенко, приїхав автозак у супроводі загону "Беркуту". Крім того, на території лікарні є два автобуси міліції, а навколо установи збираються мітингувальники. За словами очевидців, автозак під'їхав на територію лікарні о 6:50. Близько 6:30 приїхав начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков.

Про рішення Тимошенко - їхати чи ні до суду - поки що не відомо.

Сьогодні Київський районний суд Харкова продовжить розгляд другої кримінальної справи проти Тимошенко, в рамках якого екс -прем'єра звинувачують у фінансових махінаціях у другій половині 1990-х років, коли вона очолювала корпорацію «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ ). Суд над Тимошенко у справі ЄЕСУ розпочався у квітні минулого року, але процес постійно відкладають, оскільки підсудна відмовляється брати участь у засіданнях через погане самопочуття.

Про це повідомило segodnya.ua.

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу