Сьогодні у Харкові Тимошенко повезуть до суду?

08:39 23 вересня 2013 р.

  • 0

Для цього зранку приїхали автозак у супроводі загону "Беркуту".

Сьогодні у Харкові на територію лікарні, де перебуває Юлія Тимошенко, приїхав автозак у супроводі загону "Беркуту". Крім того, на території лікарні є два автобуси міліції, а навколо установи збираються мітингувальники. За словами очевидців, автозак під'їхав на територію лікарні о 6:50. Близько 6:30 приїхав начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков.

Про рішення Тимошенко - їхати чи ні до суду - поки що не відомо.

Сьогодні Київський районний суд Харкова продовжить розгляд другої кримінальної справи проти Тимошенко, в рамках якого екс -прем'єра звинувачують у фінансових махінаціях у другій половині 1990-х років, коли вона очолювала корпорацію «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ ). Суд над Тимошенко у справі ЄЕСУ розпочався у квітні минулого року, але процес постійно відкладають, оскільки підсудна відмовляється брати участь у засіданнях через погане самопочуття.

Про це повідомило segodnya.ua.

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 14 листопада 2019 р.

У Львові вперше скликали «Форум Гідності»

У четвер, 14 листопада, у Львові розпочався перший «Форум Гідності», покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності між правозахисним, культурним, освітнім та іншими середовищами.

Рубрика: Політика

10:10 14 листопада 2019 р.

«Форум Гідності» у Львові окреслить найближчі плани

14 листопада в Музеї Гідності на вулиці Шептицьких, 45 відбудеться перший Львівський форум, покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу