Сьогодні бойовики вбили, щоб звинуватити в цьому АТО, 20 луганчан, за час окупації ними міста – 44 (відео)

16:27 18 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Facebook

Про це повідомляє в п’ятницю сайт Луганської міськради.


Відео: «Телеканал новин «24»

Програма «Подробиці» телеканалу «Інтер» інформує сьогодні, 18 липня, в повідомленні «На вулицях Луганська терористи стріляли по всіх без розбору: 20 вбитих»

«У Луганську терористи продовжують масовані атаки на житлові квартали міста – стріляють по всіх без розбору. Цю інформацію повідомили «Подробицям» очевидці й підтверджує прес-служба Луганської міської ради. 

Як повідомляється, в результаті обстрілів з ранку п'ятниці загинуло 20 мирних жителів. 

Снаряди у всіх районах. «Упродовж сьогоднішнього дня продовжується інтенсивний обстріл Луганська. Снаряди падають практично у всіх районах», – йдеться в повідомленні міськради. 

За повідомленням міськради, зафіксовані попадання в центрі, на кварталах Південний, Героїв Сталінграда, Гайового, 50 років жовтня, в Кам'янобрідському районі, районі автовокзалу, Лісоторгівельного. 

Обстріляно автобуси 

«Окрім того, на вулиці оброни біля 8 поліклініки в Луганську обстріляли автобуси», –повідомив «Подробицям» очевидець. 

Три «Мерседеса Спринтер» мали забрати переселенців. Зараз зв'язку з ними немає.

Стріляли з машини 

Людей прямо на вулиці розстріляли з автомобіля, це не були снаряди. «Схоже начебто по людях стріляли з машини, яка проїжджала повз них, це не було схоже на снаряд», – розповіла «Подробицям» місцева мешканка. 

Воронки від снарядів 

У районі Східного ринку, який знаходиться в кварталі Ватутіна, на землі лежать загиблі. 

Крім того, видно воронки від снарядів».

Своєю чергою, інтернет-видання «Українська правда» інформує сьогодні, 18 липня, в повідомленні «В Луганську від ранку загинуло понад 20 мирних жителів, усього за час боїв – 44»:

«У Луганську триває інтенсивна стрілянина, з ранку п'ятниці, 18 липня, за попередньою інформацією загинуло більше 20 мирних жителів. Про це повідомляє сайт Луганської міськради.

«Протягом сьогоднішнього дня триває інтенсивний обстріл Луганська. Снаряди падають практично у всіх районах, у тому числі зафіксовано влучення в центрі, на кварталах Південний, Героїв Сталінграда, Гайового, 50 років жовтня, у Каміннобродському районі, районі автовокзалу, Лісоторговельного й інших частинах міста», – говориться в повідомленні.

«За попередньою інформацією від сьогоднішнього ранку загинуло більше 20 мирних жителів. Дана інформація перевіряється, точна кількість загиблих і потерпілих буде уточнюватися», – повідомляє міськради Луганська.

Луганчан знову закликають дотримуватися заходів безпеки, утриматися від виходів на вулицю, не пересуватися містом без крайньої необхідності, за можливості в місцях збройних зіткнень перебувати в укриттях.  Усього станом на 18 липня в Луганську загинуло 44 мирних жителі, у тому числі 1 дитина, поранені були 215 людей, із них 4 – діти.

Міськрада Луганська також повідомляє, що за час бойових дій були зруйновано 46 багатоквартирних будинки і 195 приватних будинків, 3 школи, 12 дитсадків і автовокзал. Також постраждали аптечні склади, 18 магазинів, у тому числі 2 супермаркети, 5 заводів і 10 складських приміщень готової продукції приватних підприємств, 2 підприємства громадського харчування, частина об'єктів життєзабезпечення (транспорт, лінії електропередач, дороги, котельні, об'єкти водопостачання. Закрито 60% міських ринків.

Через вибухи 17 липня в деяких районах у будинках повилітали скла вікон, повідомляє також міськрада. У результаті обстрілу була ушкоджена Кировська електрична підстанція в Каміннобродському районі.

Через це в обласному центрі відбулося відключення електрики й припинилася подача води. Ведуться відбудовні роботи».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини