Сьогодні під будівлею Львівської ОДА запитували написом на плакаті: «За що боролася Галичина?»

18:38 14 травня 2015 р.


Фото: rbc.ua

Понад 500 активістів пікетували у четвер, 14 травня, будівлю Львівської обласної державної адміністрації з вимогами прискорити Конституційну реформу і розширити повноваження місцевих громад та органів самоврядування.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами «За що боролася Галичина!», «Порошенко до відповіді, Яценюка у відставку!», «Де реформи», «Європа» та інші. А один з активістів заявив:

«Народ України ціною численних жертв, обрав європейський шлях розвитку і повірив цій владі в надії, що вона буде чути волю народу. Але що ми отримуємо в результаті? 

Нинішній уряд думає тільки про свою кишеню і ціною своєї некомпетентності відходить від європейського шляху, тим самим загрожує країні втратою демократичних засад, розвертаючись у бік диктатури, від якої ми всі вдосталь натерпілися і проти чого стояли на Майдані. За це хіба боролася Галичина? Де обіцяна Європа?». 

Мітингувальники підкреслили, що минуло вже більше року після перемоги на Майдані, а обіцяних змін на краще так і не відбулося: до цих пір не проведена конституційна реформа і масштабна децентралізація країни. За їх словами, єдиним досягненням нинішнього уряду стала висока інфляція, зростання цін і комунальних тарифів, і хоча цьому є об'єктивні причини, складається враження, що військовими діями на Сході багато представників влади прикривають свою некомпетентність і небажання проводити реформи.

А учасник акції Олександр Білик заявив: «Як влада не може зрозуміти, що наш народ вже не вірить порожнім обіцянкам. І якщо Україна має намір відвоювати Донбас і Крим, для початку потрібно їй знову відвойовувати серця людей, а це буде непросто з такими високими цінами і тарифами і урядом, який нахабно розкрадає бюджет. Якщо в найкоротші терміни не будуть проведені децентралізація влади та реформування місцевого самоврядування, Україну чекає третій Майдан». 

Учасники акції подали у Львівську облдержадміністрацію резолюцію, що закликає прискорити Конституційну реформу і розширити повноваження місцевих громад та органів самоврядування. Після мітингу біля ОДА активісти провели ходу до львівської міської ради.

Про це повідомила сьогодні, 14 травня, інформаційна агенція «РБК-Україна».

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, заступник очільника області пообіцяв протестувальникам законодавчо врегулювати ціни на комунальні послуги.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу