Сьогодні на сесії Львівської міськради не розглядали ухвалу щодо будівництва житла для військових (відео)

15:00 26 лютого 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні, 26 лютого, на сесії ЛМР не розглядали другу ухвалу щодо будівництва житлового будинку для військових, які перебувають на Сході України.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні на сесії Львівської міської ради не розглядали другу ухвалу щодо будівництва житлового будинку для військових, які перебувають на Сході України. Але у бюджеті розвитку, який прийняли на пленарному засіданні, передбачені кошти на виготовлення проекту та на підведення комунікацій.

Щодо фінансування самого будівництва, місто розраховує на підтримку держави. Про це на брифінгу розповів Андрій Садовий, міський голова Львова, який зокрема зазначив:

«Я не можу зрозуміти. Ухвала готова. Вона якісна. Можливо, йдуть якісь політичні ігри. Я переконаний, що на наступному засіданні депутати її проголосують.

Головне, щоб Верховна Рада, при голосуванні змін до бюджету, передбачила кошти на уможливлення програми з будівництва житла для хлопців, які є на війні. Це питання номер один.

Сьогодні треба відкинути всі інші програми, а захистити хлопців. Якщо вони відчують свою захищеність, вони з іншим настроєм будуть себе там почувати. Бо вертаючись сюди, багато з них не мають нормальних умов для існування. Не всі мають можливість купити помешкання. Держава в першу чергу повинна дбати про таких людей. Тоді інші будуть дивитись, яка є повага і пошана, і не буде жодних проблем з тим, щоб у нас була друга, третя черга людей, які будуть йти захищати державу. 

В нас у місті нема земельних ділянок. Львів – це дуже компактне місто. Ділянки для індивідуального житлового будівництва виділяються на території області, біля Львова. 

Ця робота сьогодні дуже якісно проводиться. Всі це знають. У нас якщо з’являється якась ділянка, ми її одразу виставляємо на аукціон. Бо це дуже вартісне майно і потім громада міста ці кошти використовує, в тому числі, частина коштів, які ми отримаємо від продажу, піде на інженерію, яка буде підводитись до будинку для багатоповерхового житла для учасників, які є на війні. Все чесно і відкрито. 

Все залежить від державних коштів. Місто ділянку виділяє, місто кошти на проект заклало і вони є в цьому проекті бюджету.

Кошти на інженерію, на підведення ми також заклали. Але самі кошти на будівництво потрібні. Якусь невелику частину можуть внести самі учасники війни, але більшу частину має держава надати по тій чи іншій програмі.

Це була одна з тем, яку я обговорював з прем’єр-міністром, з віце-прем’єр-міністром. Вони розуміють, що це важливо в умовах сьогоднішнього дня».


Відео: Андрій Андрух / прес-служба Львівської обласної ради

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу